Reklama

Najnowsze wiadomości

Styl życia15 kwietnia 202018:03

Jak zrobić komuś prezent na odległość?

Jak zrobić komuś prezent na odległość? - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
fot. fotonaplotnie.pl
Reklama
Polska:

Ktoś bliski Twojemu sercu niebawem będzie obchodził urodziny? Nie wiesz co dać w prezencie, bo nie można się spotkać, a jednocześnie chciałbyś pokazać tej osobie, że pamiętasz o jej święcie? Mamy dla Ciebie propozycję. Podaruj zdjęcie na płótnie! Prezent możesz przy już przy składaniu zamówienia skierować prosto do solenizanta.

Co jest w życiu ważne?

Ostatni miesiąc to trudny czas dla nas wszystkich. Siedzimy w domach, mierzymy się nieustannie ze swoimi emocjami, z godzeniem pracy – często zdalnej – z ogarnianiem domu i z informacjami docierającymi do nas. Niestety ten wyjątkowy stan jeszcze potrwa, trzeba więc postarać się jak najlepiej odnaleźć w tej skomplikowanej sytuacji.

Czas płynie jednak dalej, życie toczy się nadal. Nasi znajomi, koledzy, przyjaciele, członkowie rodziny choć oddaleni od nas nadal nas wspierają. A to zadzwonią, a to napiszą, wyślą zabawnego mema, żeby nas rozbawić, podrzucają zakupy, pytają co słychać. Ten czas bardzo mocno pokazał nam co jest w życiu tak naprawdę ważne: ukochana rodzina, bliscy przyjaciele, wsparcie, kontakt z ludźmi i naturą, wspomnienia, wolność...

Prezent od serca z okazji urodzin

Jeśli więc w najbliższych miesiącach urodziny obchodzą Twoi rodzice, przyjaciele, ktoś z rodzeństwa czy po prostu ktoś, komu od serca chciałbyś podarować prezent wyjątkowy – mamy coś dla Ciebie. To nie będzie kolejny przedmiot użytkowy, lecz coś co faktycznie sprawi obdarowanemu ogromną radość. Obraz ze zdjęcia na płótnie.

fotoobraz_w_ramce_kolaz_zdjec_na_urodziny_dla_rodzica

Podarunek, który budzi emocje

Dlaczego właśnie obraz na płótnie jest prezentem, który warto wybrać? Głównie dlatego, podarujesz wtedy nie tylko przedmiot, który spodoba się lub nie. Podarujesz przede wszystkim piękne wspomnienia. Jeśli więc zależy Ci na tym, by podarować coś, co będzie miało walor nie tylko praktyczny wybierz właśnie fotografie na płótnie. Dla babci takim wyjątkowym prezentem może być portret wnuczki na płótnie, dla brata Wasze zabawne fotografie z dzieciństwa w formie kolażu zdjęć, dla serdecznej przyjaciółki obraz ze zdjęcia w ramce, które wysłała Ci kiedyś w formie pozdrowień z urlopu. Pamiętaj: ogranicza nas tylko wyobraźnia. Możliwości jest wiele.

Fotonaplotnie.pl – polska firma, którą warto wspierać

A wszystkie te kolaże na płótnie, obrazy ze zdjęć i portrety wydrukujecie w niewielkiej rodzinnej firmie fotonaplotnie.pl. To serwis, który stawia na jakość, na to by klientom przekazywać produkt w pełni bezpieczny i najwyższej jakości. Warto ich wspierać w tym trudnym czasie – kiedy wiele małych przedsiębiorstw zmaga się z kryzysem.

Zamówienie złożysz na fotonaplotnie.pl za pomocą intuicyjnego kreatora obrazów. Co istotne: przesyłka może być doręczona bezpośrednio do obdarowanego, a sam jej odbiór może być bezkontaktowy i bezpieczny dla solenizanta. Zapoznaj się już dziś z ofertą tej niedużej firmy i pamiętaj o tym, że wybierając polską firmę bierzesz udział w akcji #wspierampolskie.

Autor: materiał partnerski, marek@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Aktualności22 lipca 202411:33

Upały nie odpuszczają. Ostrzeżenie IMGW

Upały nie odpuszczają. Ostrzeżenie IMGW - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
wodzislaw-slaski.pl / fot. freepik.com
Aktualności23 lipca 202410:43

Lorens G. zwycięzcą Pokazu Koni Wszystkich Ras w Krostoszowicach

Lorens G. zwycięzcą Pokazu Koni Wszystkich Ras w Krostoszowicach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Urząd Gminy Godów / fot. Artur Marcisz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.