Reklama

Najnowsze wiadomości

Styl życia10 czerwca 202008:51

Dlaczego lepiej powiesić portret rodzinny zamiast trzymać w szufladzie album?

Dlaczego lepiej powiesić portret rodzinny zamiast trzymać w szufladzie album? - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
fot. fotonaplotnie.pl
Reklama
Polska:

Nikt nie zaprzeczy popularnemu stwierdzeniu, że dzieci naprawdę szybko rosną, dlatego też trudno polemizować z tym, że powinniśmy robić im jak najwięcej zdjęć, by dokumentować te wszystkie ważne momenty w życiu naszej pociechy. Portret dziecka może być pięknym wspomnieniem, miłą pamiątką, ale może też być... ozdobą wnętrza Twojego domu.

Obrazy z własnych zdjęć pozwalają zachować w naszych domach wyjątkowe wspomnienia tworząc jednocześnie niezwykłą dekorację. W domu nie może zabraknąć zdjęć dzieci, które każdego dnia sprawiają, że na naszych twarzach pojawia się uśmiech.

Jak to było dawniej...

Wydaje się, że kiedyś z kolekcjonowaniem wspomnień na zdjęciach było prościej. Dawniej zaproszenie fotografa, by zrobił rodzinne zdjęcie, było ważnym wydarzeniem dla całej rodziny. Stąd też niewiele mamy zdjęć naszych pradziadków. Później sytuacja nieco się zmieniła, niektórzy mogli już sobie pozwolić na spory wydatek jakim był zakup aparatu fotograficznego z kliszą. Ilość zdjęć ograniczona, podejście do zrobienia danego ujęcia zazwyczaj jedno, bo przecież klisza droga. Po wykorzystaniu wszystkich klatek zdjęciowych na kliszy pójście do profesjonalnego studia fotograficznego, gdzie można było zdjęcia wywołać. Po tygodniu z radością i wypiekami na twarzy przeglądanie zdjęć całą rodziną i umieszczenie ich w albumie, do którego zawsze można było wrócić.

Wspomnienia zaklęte w fotografii

Teraz jest inaczej. Często codziennie robimy tyle zdjęć, że klisza z 36 klatkami nie wystarczyłaby nam nawet na kilka dni. Z wakacji przywozimy karty pełne najrozmaitszych ujęć. Zwykle mamy na nich kilkaset lub nawet kilka tysięcy zdjęć. Czasem udaje nam się jakieś zdjęcia wydrukować, często jednak odwlekamy ten moment i zdjęcia segregujemy w komputerze zostawiając je tam na długie lata. Podobnie jest ze zdjęciami naszych pociech. Robimy im od momentu urodzenia mnóstwo fotografii, ale rzadko je drukujemy. Za rzadko, a przecież dzieci tak szybko rosną...

fotoobrazy-fotonaplotnie-5

Portret dziecka na ścianie? Czemu nie!

Wszystkim osobom, które od lat odkładają wydrukowanie zdjęć albo które od dawna miały w planach stworzenie domowej galerii ściennej ze zdjęciami dzieci polecamy serwis fotonaplotnie.pl. To właśnie tam wydrukujesz swoje fotografie na wysokiej jakości płótnie, by później móc ozdobić nimi wnętrze swojego domu czy mieszkania. Portret na płótnie może być piękną pamiątką, która przywoła każdego dnia miłe wspomnienia.

fotoobrazy-fotonaplotnie-4

A może obraz ze zdjęcia z sesji niemowlęcej?

Piękną pamiątką zarówno dla młodych rodziców, ale też dla dziadków może być wydruk zdjęcia na płótnie z sesji noworodkowej czy niemowlęcej. Takie sesje w ostatnich latach stały się niezwykle popularne. Często rodzice otrzymują voucher na taką sesję w prezencie od bliskich. Warto więc tak urocze ujęcia nie tylko wydrukować w formie zwykłych zdjęć, ale także postawić na obrazy na płótnie. Dziadkowie, którzy otrzymają portret swojego wnuka czy wnuczki w takiej formie na pewno ucieszą się z takiego prezentu.

Wszystkie szczegóły odnośnie drukowania zdjęć na płótnie znajdziecie na stronie fotonaplotnie.pl. Ten serwis to rodzinna polska marka prowadzona przez małżeństwo z pasją. W ofercie firmy znajdziecie nie tylko możliwość drukowania obrazów na płótnie, ale także opcję wydrukowania fotografii w formie plakatu. Wysyłka zamówienia w przypadku standardowego zlecenia następuje w ciągu 3 dni. Jeśli zależy Wam na czasie skorzystajcie z ekspresowej dostawy w 24 godziny.

Autor: Marek Plewczyński, marek@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.