Reklama

Najnowsze wiadomości

Styl życia13 maja 202115:10

Co podarować mamie z okazji Dnia Matki? Mamy pomysł na prezent dla niej!

Fotoobraz pomysłem na prezent dla mamy
0
fot. fotonaplotnie.pl
Reklama
Polska:

Dzień Mamy już wkrótce. Co podarujesz tak ważnej dla Ciebie osobie? Kwiaty, czekoladki a może... wyjątkowe wspomnienia zamknięte w niezwykłej fotografii na płótnie lub w eleganckiej i nowoczesnej ramce.

Fotoobraz na płótnie ze zdjęcia lub fotokolaż z wielu zdjęć

Jeśli Twoja mama w portfelu nosi zdjęcia rodzinne, a na półkach trzyma zdjęcia rodzinne w ramkach możesz śmiało przypuszczać, że zdjęcie na płótnie będzie dla niej trafionym prezentem. Fotoobraz na płótnie to jedno zdjęcie dopasowane do wielkości całego obrazu, drukowane na płótnie i naciągnięte na blejtram. Na podobnej zasadzie działa fotokolaż na płótnie, tylko w przypadku wyboru tego produktu tworzysz własną kompozycję z wielu zdjęć, które razem stworzą gotowy obraz.

2021-fotoobraz-kolaz-zdjec-dla-mamy

Fotoobraz w złotej ramce

Jeśli wnętrze domu Twojej Mamy jest eleganckie wybierz Fotoobraz w złotej ramce. Jest to zdjęcie drukowane na papierze fotograficznym, oprawione w aluminową ramkę z passe-partout (elegancką tekturową białą lub czarną ramką wokół zdjęcia). Taki wybór będzie pięknym prezentem w sam raz wpisującym się w święto wszystkich mam.

2021-fotoobraz-w-zlotej-ramce-dla-mamy-na-prezent

A może bon prezentowy?

Jeśli jednak myślisz, że lepszym wyborem dla Twojej mamy będzie Bon prezentowy i możliwość samodzielnego wyboru zdjęcia do druku na płótnie skorzystaj właśnie z tej możliwości. U nas zakupisz elegancki bon w dowolnej kwocie do wyboru. Sprawianie radości naszym bliskim jest naprawdę proste.

 2021-bon-prezentowy-dla-mamy

Fotonaplotnie.pl – gwarancja wysokiej jakości i przystępnej ceny

Wszystkie wymienione produkty zamówisz w serwisie online fotonaplotnie.pl tworzonym od podstaw przez małą lokalną firmę. Wybierając nasze produkty masz gwarancję jakości i bezpieczeństwa zastosowanych materiałów. Zamówienia realizowane są ekspresowo, nawet w ciągu 24 godzin! Twoja mama mieszka daleko? Nie masz możliwości sprawienia jej radości osobiście? Zamów u nas prezent, a my dostarczymy go prosto do rąk obdarowanej osoby.

Sprawdź naszą ofertę już dziś i zrób mamie niespodziankę!

2021-fotoobraz-na-plotnie-na-dzien-matki

Autor: Materiał partnerski,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.