Reklama

Najnowsze wiadomości

Styl życia1 sierpnia 201511:52

Zmęczeni, ale szczęśliwi wrócili do domów

Zmęczeni, ale szczęśliwi wrócili do domów - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Lubomia:

Uczestnicy lubomskiej pielgrzymki szczęśliwie wrócili już do swoich domów. Dziś prezentujemy zdjęcia z całej trasy pielgrzymki rowerowej. Przypomnijmy, że rowerzyści w trasę wiodącą do Częstochowy udali się już po raz dziesiąty. Łącznie mieli do pokonania ok. 130 kilometrów. Odcinek ten przebyło dzielnie aż 140 uczestników, natomiast 70 cyklistów zdecydowało się wrócić do Lubomi na rowerach. Tutaj relacja z powrotu pątników do Lubomi.

fot. Arek Prusowski

Autor: ,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności22 czerwca 202616:30

Alarm o przyszłość szpitala w Wodzisławiu. Radni apelują do wszystkich gmin o wsparcie

Alarm o przyszłość szpitala w Wodzisławiu. Radni apelują do wszystkich gmin o wsparcie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Latający Obiektyw
Aktualności22 czerwca 202610:50

Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI]

Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: KPP Wodzisław Śląski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.