Reklama

Najnowsze wiadomości

Styl życia6 września 201608:18

Nie byłeś jeszcze na urlopie? Jedź z nami do Chorwacji! Oferta LAST MINUTE! Wyjazd prosto z Rybnika i Raciborza!

Nie byłeś jeszcze na urlopie? Jedź z nami do Chorwacji! Oferta LAST MINUTE! Wyjazd prosto z Rybnika i Raciborza!  - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Region:

Wrzesień w Chorwacji to urlop, który będzie jednocześnie egzotyczny, ciekawy, bezpieczny i niedrogi. Nie zapomnij o wakacjach – skorzystaj z propozycji biura podróży ORINOKO – ART & TRAVEL!

W tym roku jedziemy na Dalmację. Poza wspaniałymi plażami i lazurową wodą, czekają na nas przepiękne zabytki, wyśmienita kuchnia i wyjątkowe Parki Narodowe. Chętni odwiedzą kamienne miasta, takie jak Dubrownik, Split czy Trogir, odbędą rejs na Korćulę, skosztują wybornego wina na półwyspie Peliesać...

Zaletą prezentowanej oferty jest to, że wyjazd odbywa się bezpośrednio z Rybnika i Raciborza, a nasz komfortowy autokar jest ciągle na miejscu - podobnie jak pilot-rezydent, który opiekuje się grupą od początku do końca. Dodatkowe wycieczki są organizowane bezpośrednio przez organizatora, dzięki czemu są tańsze niż u lokalnych pośredników i obsługiwane w języku polskim.

Tutaj możesz zobaczyc zdjęcia z imprezy, którą realizowaliśmy w zeszłym roku na Półwyspie Istria!

Wrzesień to świetny czas na urlop w Chorwacji. Morze jest ciepłe, temperatura powietrza wynosi ok. 25 °C, pogoda jest słoneczna, a kurorty oraz zabytkowe miasta nie są już nadmiernie przepełnione jak w szczycie sezonu. Znacznie niższe są też ceny...

Nie bez znaczenia jest to, że Chorwacja oferuje zarówno przyjemny powiew egzotyki (ciepłe morze, słońce, palmy, śródziemnomorska przyroda, kuchnia bałkańska, dobre wino), jak i pełne bezpieczeństwo. Kraj jest wolny od niepokojów, a gospodarze są mieszkańcami wywodzącymi się z tego samego kręgu kulturowego co Polacy.

Promowana impreza odbędzie się w dniach 16-27 września, a miejscem wypoczynku będzie cicha i malownicza miejscowość GRADAC na Riwierze Makarskiej.
Nasz hotel LAGUNA znajduje się w odległości 100 metrów od morza i kamienisto-żwirowej plaży, pół kilometra od centrum miejscowości. Wszystkie pokoje 1, 2 i 3 os. posiadają pełny węzeł sanitarny, telewizory z TV-sat i co najważniejsze: balkony - położone od stron morza!

Tutaj możesz sprawdzić nasz hotel

Regularna cena imprezy obejmująca transport, zakwaterowanie w hotelu (pokój 2 osobowy), wyżywienie (śniadania i obiadokolacje w formie obfitego bufetu), ubezpieczenie NWiKL oraz opiekę polskiego pilota i rezydenta podczas całego wyjazdu - wynosi jedynie 1740 zł /os.
TERAZ OFERTA LAST MINUTE: w dniach 8 – 12 września (zamknięcie listy): CENA: 1500 zł (przy zakupie oferty bezpośrednio w naszym biurze).
Szczegóły oraz zdjęcia z wyjazdów, które biuro zrealizowało w ostatnich latach można znaleźć na stronie www.orinoko.pl

Zapisy prowadzone są w Raciborskim Centrum Turystyki na ul. Opawskiej 38 (galeria Dukat, vis a vis E.Leclerc) od poniedziałku do piątku w godz 9.00 - 17.00, a w soboty 9.00 – 13.00.

Informacji udzielane są też telefonicznie: 32 740 92 00 lub 502 557 238

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności16 grudnia 202510:39

Dom z dużą działką w dzielnicy Wilchwy na sprzedaż

Dom z dużą działką w dzielnicy Wilchwy na sprzedaż - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
UM Wodzisław Śląski, fot. Biuro Kultury i Promocji
Aktualności16 grudnia 202513:18

Od stycznia zmiana rozkładu jazdy

Od stycznia zmiana rozkładu jazdy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
informacja prasowa
Reklama
Aktualności16 grudnia 202510:31

PZON szuka lekarzy i specjalistów

PZON szuka lekarzy i specjalistów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim, fot. AI
Aktualności16 grudnia 202510:45

Świąteczny rozkład jazdy Wodzisławskie Komunikacji Powiatowej

Świąteczny rozkład jazdy Wodzisławskie Komunikacji Powiatowej - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Kultura i Edukacja16 grudnia 202511:23

Konferencja WNET 2026: Zyta Czechowska dołącza do grona prelegentów

Konferencja WNET 2026: Zyta Czechowska dołącza do grona prelegentów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski
Aktualności17 grudnia 202514:25

Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa wykona Gwiazdkowe Melodie. Koncert świąteczny na placu Gladbeck

Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa wykona Gwiazdkowe Melodie. Koncert świąteczny na placu Gladbeck - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Agnieszka Trzeciok
Reklama
Aktualności17 grudnia 202512:51

Już jutro kolejna sesja Rady Miasta Wodzisławia Śląskiego. Co w porządku obrad?

Już jutro kolejna sesja Rady Miasta Wodzisławia Śląskiego. Co w porządku obrad? - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
UM Wodzisław Śląski, fot. Biuro Kultury i Promocji
Reklama
Reklama
Aktualności17 grudnia 202514:42

Szkoła w Łaziskach po remoncie. Placówka wypiękniała!

Szkoła w Łaziskach po remoncie. Placówka wypiękniała! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UG Godów
Kultura i Edukacja17 grudnia 202511:16

Nowy rozdział dla edukacji motoryzacyjnej w Powiecie Wodzisławskim [FOTO]

Nowy rozdział dla edukacji motoryzacyjnej w Powiecie Wodzisławskim [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Pszów:

W Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Pszowie odbyło się uroczyste otwarcie Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie diagnostyki i naprawy pojazdów. To już trzecie tego typu centrum działające na terenie powiatu wodzisławskiego, obok placówek w Turzy Śląskiej i Wodzisławiu Śląskim. 

opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Aktualności17 grudnia 202511:49

Razem dla dobra innych. Starostwo Powiatowe w Szlachetnej Paczce

Razem dla dobra innych. Starostwo Powiatowe w Szlachetnej Paczce - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Kultura i Edukacja17 grudnia 202511:08

Kolędy pod choinką i wspólne świętowanie. Wilchwiańska tradycja znów połączy mieszkańców

Kolędy pod choinką i wspólne świętowanie. Wilchwiańska tradycja znów połączy mieszkańców - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Biuro Kultury i Promocji
Reklama
Reklama
Kultura i Edukacja17 grudnia 202511:34

Boże Narodzenie zapisane w ikonach. Świąteczna wystawa w Galerii pod Fikusem

Boże Narodzenie zapisane w ikonach. Świąteczna wystawa w Galerii pod Fikusem - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Biuro Kultury i Promocji
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.