Reklama

Najnowsze wiadomości

Styl życia26 czerwca 201809:54

CampBox – kupuj online, odbieraj stacjonarnie w cenach internetowych!

CampBox – kupuj online, odbieraj stacjonarnie w cenach internetowych!  - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Zbliżają się wakacje, a co za tym idzie dalekie rodzinne wyjazdy. Każdy z nich wiąże się nie tylko z wypoczynkiem czy licznymi atrakcjami, ale także z przygotowaniami i dokładnym planem dotyczącym nie tylko samej podróży, ale także tego, co należy zabrać w drogę. Ważna jest wygoda, bezpieczeństwo, ale i to, aby nie przepłacić. To wszystko zapewnia CampBox, który oferuje sprzęt najwyższej jakości, pochodzący wyłącznie od sprawdzonych i renomowanych producentów.

Wakacyjne wyjazdy to spory wydatek, ale i wyzwanie logistyczne. Nasi rodacy od lat coraz większą uwagę przywiązują do tego, co zabierają na urlop. Przed podróżą warto bowiem zaopatrzyć się w sprzęt zapewniający komfort i bezpieczeństwo. Naprzeciw tym potrzebom wychodzi firma CampBox, która powstała z myślą o aktywnych klientach, którzy uwielbiają spędzać wolny czas w podróży. Oferuje wypożyczenie, jak i sprzedaż bagażników sprawdzonych i renomowanych producentów takich jak Whispbar, Thule, Taurus czy Kamei, przyczepek rowerowych marki Nordic Cab czy Qeridoo czy też przyczep kempingowych Hobby, a także wiele innych ciekawych rozwiązań.

Nie ma co kryć, że dobrze dobrany sprzęt pozwala w stu procentach skupić się na urokach podróżowania. Coraz więcej klientów poszukuje go na znanych portalach aukcyjnych czy w specjalistycznych sklepach internetowych. Oprócz wielu niewątpliwych korzyści płynących z tego typu rozwiązania, dostrzec można jedną podstawową wadę – nabywca danego produktu będzie mógł sprawdzić go dopiero po otrzymaniu zamówienia. Tymczasem odpowiedni wybór sprzętu wiąże się bardzo często z jego obejrzeniem, przypasowaniem czy zamontowaniem np. na samochodzie.

CampBox z myślą o rozwiązaniu tego problemu otworzył przy ul. Widokowej 55 w Żerdzinach punkt odbioru towarów zamówionych w sklepie internetowym (www.sklep.campbox.pl). Dzięki temu każdy nabywca sprzętu będzie mógł zamówić go w sklepie internetowym, a następnie osobiście sprawdzić jego jakość i funkcjonalność! CampBox prócz sprzedaży sprzętu umożliwia jego wypożyczenie. Pracownicy firmy z chęcią udzielą wszelkich porad i rozwieją pojawiające się wątpliwości, wystarczy dzwonić na numer 504 107 765 lub kontaktować się drogą mailową, pisząc na adres: campbox@campbox.pl. Więcej informacji o ofercie można uzyskać na stronie www.sklep.campbox.pl.

Sklep Internetowy CampBox - punkt odbioru 
47-480 Żerdziny ul. Widokowa 55 
tel. 504 107 765 
otwarte pn-pt 10:00 - 17:00 
sobota 9:00 - 13:00 

www.sklep.campbox.pl 
www.bagazniki.campbox.pl 
www.campbox.pl

Autor: artykuł partnerski,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Aktualności22 maja 202412:20

Mundurowi z Gorzyc na pikniku w Czyżowicach

Mundurowi z Gorzyc na pikniku w Czyżowicach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
KPP Wodzisław Śląski
Aktualności22 maja 202413:00

Od niedzieli korekta rozkładu jazdy Wodzisławskiej Komunikacji Powiatowej

Od niedzieli korekta rozkładu jazdy Wodzisławskiej Komunikacji Powiatowej   - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Aktualności22 maja 202420:03

11-letni rowerzysta wjechał wprost pod samochód

11-letni rowerzysta wjechał wprost pod samochód - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
KPP Wodzisław Śląski
Reklama
Aktualności22 maja 202412:38

Pomagają, chronią i... spełniają marzenia. Urodzinowa niespodzianka dla Mai [FOTO]

Pomagają, chronią i... spełniają marzenia. Urodzinowa niespodzianka dla Mai [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Wodzisław Śląski:

Rodzice Mai, z okazji jej 7. urodzin zorganizowali spotkanie z policjantami wodzisławskiej komendy. Maja, której marzeniem jest zostać policjantką, wczoraj odwiedziła wodzisławską komendę. Radości i uśmiechu na twarzy dziewczynki nie było końca.

KPP Wodzisław Śląski
Aktualności22 maja 202419:31

Ponad tysiąc zarzutów dla psychoterapeutki

Ponad tysiąc zarzutów dla psychoterapeutki - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
KPP Wodzisław Śląski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.