Reklama

Najnowsze wiadomości

Styl życia9 grudnia 202418:48

Poznaj sekret zdrowej skóry podczas warsztatów w WCK

Poznaj sekret zdrowej skóry podczas warsztatów w WCK - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

13 grudnia o godz. 18:00 Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na spotkanie kosmetyczne pt. „Domowa pielęgnacja: sekret zdrowej i promiennej skóry”, które poprowadzi Donata Nowak. Doświadczona kosmetyczka i fizjoterapeutka, specjalistka w dziedzinie pielęgnacji skóry podpowie, co robić, by wyglądać młodziej, zdrowiej, a dzięki temu poprawić swoje samopoczucie.

Podczas wydarzenia uczestnicy odkryją, że codzienna pielęgnacja może przynieść pozytywne efekty. Prowadząca przedstawi skuteczne metody, które pomogą zadbać o zdrowie i piękno skóry na dłużej. Opowie, jak dobierać odpowiednie produkty do pielęgnacji, dostosowane do indywidualnych potrzeb skóry. Dowiemy się, dlaczego oczyszczanie skóry jest kluczowym etapem pielęgnacji i jakich technik aplikacji kosmetyków używać. Przekona o holistycznym podejściu do pielęgnacji skóry, a także przedstawi proste techniki automasażu i gimnastyki twarzy.

Donata Nowak, z ponad 30-letnim doświadczeniem w kosmetyce i fizjoterapii, podzieli się swoją wiedzą na temat skutecznej pielęgnacji skóry, którą można stosować w domowym zaciszu.

Koszt uczestnictwa w zajęciach wynosi 30 zł. Zapisy przyjmowane są w Dziale Projektów i Animacji Kulturalnej WCK: i.sobota@wck.wodzislaw.pl, tel. 32 455 48 55, w. 28 (wpłaty przelewem na konto WCK lub w kasie w nieprzekraczalnym terminie 11 grudnia). Odpłatność za spotkanie należy uiścić w momencie zebrania się odpowiedniej liczby osób, o czym poinformuje organizator.

Autor: WCK, fot. freepik.com, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności22 maja 202613:36

Wypadek na granicy Rybnika i Rydułtów. Zderzenie samochodu z autobusem

Wypadek na granicy Rybnika i Rydułtów. Zderzenie samochodu z autobusem - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. KPP Wodzisław Śląski, FB/Wodzisław Śląski i okolice-Informacje drogowe 24H
Reklama
Aktualności22 maja 202611:59

Kto pokieruje OPP nr 1? Miasto ogłosiło konkurs

Kto pokieruje OPP nr 1? Miasto ogłosiło konkurs - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Natalia Maciejek
Aktualności21 maja 202611:44

Czy Wodzisław straci porodówkę? Radny alarmuje i pyta o przyszłość oddziału

Czy Wodzisław straci porodówkę? Radny alarmuje i pyta o przyszłość oddziału - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło i fot: FB/Łukasz Chrząszcz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności21 maja 202610:52

Mokra, chłodna, ale wyjątkowa. Festiwal Żelaznego Szlaku Rowerowego przyciągnął tłumy

Mokra, chłodna, ale wyjątkowa. Festiwal Żelaznego Szlaku Rowerowego przyciągnął tłumy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Godów:

Czwarta edycja Festiwalu Żelaznego Szlaku Rowerowego już za nami. Choć tegoroczna aura bardziej przypominała jesień niż środek wiosny, uczestnicy pokazali, że prawdziwej rowerowej pasji niesprzyjająca pogoda nie jest w stanie zatrzymać. Mimo chłodu i siąpiącego deszczu wydarzenie przyciągnęło wielu miłośników dwóch kółek, którzy licznie pojawili się na trasie oraz w festiwalowych punktach przygotowanych po obu stronach granicy.

opr. red., źródło: UG Godów
Reklama
Sport22 maja 202611:04

Weekendowy Niezbędnik Kibica

Weekendowy Niezbędnik Kibica - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Reklama
Aktualności22 maja 202614:09

Wodzisławscy uczniowie wystartują w Czechach. Międzynarodowa sztafeta już 16 czerwca

Wodzisławscy uczniowie wystartują w Czechach. Międzynarodowa sztafeta już 16 czerwca - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. pogladowe - pexels.com/Roman Biernacki
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.