Już wkrótce do Rydułtów przyjedzie mammobus!

Panie w wieku 50-69 lat, które w ciągu 2 ostatnich lat nie wykonywały mammografii, będą mogły skorzystać z bezpłatnych badań w dniach 29-30 WRZEŚNIA i 1-3 PAŹDZIERNIKA br. w mammobusie na Rynku w Rydułtowach.
Organizatorem akcji jest Centrum Onkologii z Gliwic, które w ten sposób pragnie wyjść naprzeciw potrzebom kobiet, umożliwiając im wykonanie mammografii blisko miejsca zamieszkania, bez oczekiwania w kolejkach i bez wcześniejszych zapisów. W marcu br. mammobus Centrum Onkologii został wyposażony w najnowszej generacji cyfrowy mammograf Mammomat Inspiration, umożliwiający uzyskanie najwyższej jakości obrazu przy bardzo niskiej dawce promieniowania! Jest więc to świetna okazja, aby mieszkanki Rydułtów i okolic wykonały badania na bezpiecznym i precyzyjnym sprzęcie.






![Historia nie może stać w miejscu. Rozmowa ze Sławomirem Kulpą, dyrektorem wodzisławskiego Muzeum [WYWIAD] Historia nie może stać w miejscu. Rozmowa ze Sławomirem Kulpą, dyrektorem wodzisławskiego Muzeum [WYWIAD] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778874911nmac3685-.jpg)





![Kabaret Młodych Panów rozbawił Wodzisław do łez. Jubileuszowy występ zachwycił publiczność [FOTO] Kabaret Młodych Panów rozbawił Wodzisław do łez. Jubileuszowy występ zachwycił publiczność [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778873966700130028-1533518792117995-6193562030663171497-n-.jpg)





![W tych miejscach nie będzie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] W tych miejscach nie będzie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1708261729tauron-dystrybucja-23-.jpg)

Komentarze (0)
Dodaj komentarz