Strony Partnerskie25 maja 201507:17
Nowy wóz strażacki dla OSP w Pniowcu

0
Reklama
Region:
Ochotnicza Straż Pożarna w Pniowcu otrzymała nowy wóz strażacki. W uroczystości przekazania pojazdu wzięli udział m.in.: burmistrz Tarnowskich Gór Arkadiusz Czech oraz Prezes Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach Andrzej Pilot.
Prezes Funduszu pogratulował strażakom nowego nabytku oraz wyraził zadowolenie z tego, że wszystkie Ochotnicze Straże Pożarne na terenie Tarnowskich Gór posiadają nowe wozy strażackie. W 2014 roku WFOŚiGW w Katowicach dofinansował zakup 2 ciężkich samochodów ratowniczo-pożarniczych, 18 średnich samochodów ratowniczo-pożarniczych i 5 lekkich samochodów pożarniczych.


















![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)










Komentarze (0)
Dodaj komentarz