Strony Partnerskie13 sierpnia 201508:09
Jak przebiegają prace związane z termomodernizacją wodzisławskiego szpitala?

2
Reklama
Wodzisław Śląski:
Widać pierwsze efekty termomodernizacji. Całość inwestycji pochłonie 4 mln 240 tys. złotych. W 85 % prace finansowane są w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Pozostałe 15% stanowi wkład własny. Tę kwotę szpital pozyskał w formie pożyczki od powiatu wodzisławskiego.
Prowadzona termomodernizacja to nie tylko ocieplanie ścian styropianem i nowa elewacja. To także wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, modernizacja centralnego ogrzewania oraz instalacja kolektorów słonecznych. Wszystkie prace powinny zakończyć się we wrześniu.






















![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)














Komentarze (2)
Dodaj komentarz