Strony Partnerskie27 października 201514:02
Nic tylko jeść i obrastać w tłuszcz, czyli jesień w podraciborskich lasach

0
Reklama
Region:
Przygotowanie się do zimy jest teraz priorytetem, lecz nie jest o to trudno. Wszędzie pełno dojrzałych nasion i owoców, którymi można się objadać. Spod ziemi wykopywać można różnego rodzaju bulwy, kłącza czy cebule w których rośliny ukryły swe zapasy na nowy sezon. Nęcą zakopane w ziemi, czy ściółce tłuste pędraki, dżdżownice i inne bezkręgowce. Nic, tylko jeść i obrastać w tłuszcz, albo znosić zapasy do swych nor i gniazd. Ekologom i miłośnikom przyrody polecamy TUTAJ bogato ilustrowany ekst o jesieni w podraciborskich lasach, który publikuje Nadleśnictwo Rudy Raciborskie.





![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz