Miasto Rydułtowy zaprasza do udziału w konkursie o tematyce ekologicznej

Miasto Rydułtowy zaprasza do udziału w konkursie pod nazwą "DRUGIE ŻYCIE ODPADU", który realizowany jest w ramach kampanii informacyjno – edukacyjnej "Rydułtowy segregują - mnie też to dotyczy" promującej prowadzenie selektywnego zbierania odpadów komunalnych. Kampania współfinansowana jest ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.
Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych (klasy IV-VI) oraz uczniów gimnazjum i polega na zaprojektowaniu i wykonaniu dowolną techniką przedmiotu użytkowego w całości z odpadów lub w znacznej mierze z wykorzystaniem odpadów.
Prace należy składać do Urzędu Miasta Rydułtowy Referat Ochrony Środowiska (pokój nr 24) do 16 listopada 2015 r. za pośrednictwem szkoły. Za zajęcie I - III miejsca przyznawane są atrakcyjne nagrody rzeczowe. Dla wszystkich uczestników konkursu przewidziano upominki.
fot. archiwum portalu.





![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz