WFOŚiGW w Katowicach nagrodzony odznaką honorową "Za zasługi dla zrównoważonego rozwoju"

Odznakę honorową "Za zasługi dla zrównoważonego rozwoju” otrzymał Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Odznaka przyznawana jest przez Radę Polskiej Izby Ekologii.
Wyróżnienie odebrał Andrzej Pilot - Prezes Zarządu Funduszu w poniedziałek, 23 listopada podczas uroczystości rozdania „Ekolaurów Polskiej Izby Ekologii". Celem konkurs jest promocja i prezentacja najefektywniejszych działań i prac podejmowanych na rzecz ochrony środowiska.
Skierowany jest do przedsiębiorstw, instytucji, organizacji pozarządowych i samorządów, które uzyskały szczególne osiągnięcia w tej dziedzinie. W konkursie oceniane były zarówno innowacyjne projekty dotyczące rozwiązań technicznych i inwestycji w dziedzinie ochrony środowiska, jak i przedsięwzięcia z zakresu edukacji ekologicznej.










![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz