Rewitalizacja terenów zdegradowanych tematem Forum w Katowicach

W imieniu Zarządów: Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, serdecznie zapraszamy na 22 spotkanie Forum „Dobre praktyki w gospodarce odpadami i rewitalizacji środowiska”, które odbędzie się dnia 15 lutego 2015 roku w godz. 10.00 -15.15 w Sali Kolumnowej Instytutu Ekologii Terenów Uprzemysłowionych w Katowicach.
Tematem spotkania Forum będzie „Rewitalizacja terenów zdegradowanych dla poprawy jakości środowiska miejskiego”. Będzie to trzecie spotkanie w tym cyklu, w którym akcent zostanie położony na rewitalizację terenów poprzemysłowych oraz dobre praktyki w gospodarce odpadami górniczymi.
Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie uczestnictwa na adres e-mail: Marta.Nowak@nfosigw.gov.pl.
Program Forum - zobacz.





![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz