Strony Partnerskie10 lutego 201609:44
Kolejne dzikie wysypisko w Wodzisławiu. Tym razem przy ulicy Owocowej

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
Na obrzeżach leśnych przy ul. Owocowej w Wodzisławiu Śląskim znajdowało się dzikie wysypisko śmieci. Było trudno dostrzegalne, ponieważ wszystkie wyrzucane tam odpady znajdowały się pomiędzy gęsto rosnącą roślinnością. - Na szczęście teren ten udało się przywrócić do stanu sprzed zaśmiecenia. Na jak długo? Zobaczymy... - zastanawiają się wodzisławscy strażnicy miejscy.
- Pora zimowa, czyli brak „zielonej kołdry” odsłoniła te miejsca. Poza sporymi ilościami papierów i pustych butelek po różnego rodzaju napojach można było znaleźć m.in. zużyte materiały pobudowlane, stare sprzęty RTV i AGD, części samochodowe, itp. – mówi Piotr Fijałkowski z wodzisławskiej Straży Miejskiej.
fot. Straż Miejska.










![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz