Zarząd Subregionu Zachodniego przyjął stanowisko w zakresie ograniczania niskiej emisji

Dzisiaj rano odbyło się posiedzenie Zarządu Związku Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego. Podczas spotkania jednogłośnie przyjęto rekomendację w zakresie ograniczania niskiej emisji.
- Przeanalizowaliśmy sytuację finansową gmin mniejszych i większych i możliwość efektywnego wsparcia w oparciu o takie programy jak "kawka"," ryś" czy inne instrumenty Narodowego i Wojewódzkiego Funduszu. Przyjęliśmy ogólne stanowisko wskazujące kierunki, o które będziemy występować zarówno do Narodowego i Wojewódzkiego Funduszu - jak te programy musiałby być zmienione aby rzeczywiście z nich skorzystać, bo to że one są nie zmienia sytuacji. Stanowisko zawiera konkretne rekomendacje do operatorów zarówno systemu Narodowego jak i Wojewódzkiego - zaznaczył Mieczysław Kieca, przewodniczący Zarządu.
Dokładną treść stanowiska Zarządu Związku Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego w tej sprawie prezentujemy poniżej.

![ccf20160330_00001.[2]](http://www.naszwodzislaw.com/files_tiny/ccf20160330_00001.[2].jpg)
fot. archiwum portalu.





![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz