VII Wielkie Sprzątanie rzeki Rudy połączone z Wierszograniem

W dniach 23-24. kwietnia 2016 odbędzie się VII Wielkie Sprzątanie Rzeki Rudy - rzeki roku 2015. Impreza połączona będzie z Wierszograniem nad Rudą. Szczegółowe informacje na plakatach.
Sprzątanie rzeki rozpocznie się przy Przystani Kajakowo-Rowerowej przy ulicy Ks. Emila Szramka 11 w Rybniku-Stodołach. Sam spływ będzie miał swój początek o godzinie 10:15. Celem kajakowiczów będzie dopłynięcie do Parku Cystersów, skąd wrócą na miejsce startu, czyli na Przystań, gdzie o godzinie 16 odbędzie się spotkanie z prezydentem miasta Rybnika, Piotrem Kuczerą, burmistrzem miasta Kuźnia Raciborza, Pawłem Machą, oraz przedstawicielem Klubu Gaja, Jackiem Bożkiem. Z kolei na godzinę 17 planowany jest koncert Wierszogranie nad Rudą, który będzie prologiem festiwalu. Główna jego część będzie miała miejsce 24. kwietnia.
Więcej informacji na poniższych plakatach.






![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz