Publiczne Przedszkole nr 15 doczekało się termomodernizacji

Publiczne Przedszkole nr 15 w Wodzisławiu Śląskim, które niedawno obchodziło swoje trzydzieste urodziny, doczekało się pełnej termomodernizacji.
Do prac prowadzonych w roku 2014, w trakcie których przeprowadzono termomodernizację całego dachu oraz pionu żywieniowego, dołączyły kolejne. Efektem jest w pełni wyremontowany i docieplony budynek. Prace prowadzone na terenie placówki w roku 2015 zamknęły się w kwocie 100 tysięcy złotych, wraz z położeniem tynku i malowaniem elewacji ocieplonego obiektu.
W minionym roku trwały także prace remontowe w dwóch łazienkach dla przedszkolaków za łączną kwotę 40 tysięcy złotych.
Efektem wszystkich tych prac jest w pełni wyremontowany i unowocześniony budynek, który będzie przez wiele lat nadal służył wodzisławskim przedszkolakom.





![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz