Skorzystaj z zaproszenia i weź udział w szkoleniu

Ministerstwo Energii jako Instytucja Pośrednicząca I i VII osi priorytetowej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko (POIiŚ 2014-2020) zaprasza na szkolenie z zasad aplikowania o środki, wypełniania wniosku o dofinansowanie oraz możliwości uzyskania wsparcia w ramach POIiŚ 2014-2020.
Szkolenie skierowane jest do potencjalnych beneficjentów POIiŚ 2014-2020 - sektora energetyka. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Pierwsza edycja szkolenia odbędzie się w dniu 17 czerwca 2016 r., w Warszawie w Centrum Konferencyjnym Golden Floor Plaza, w al. Jerozolimskich 123 A w godzinach 09.30-16.30.
Formularz zgłoszeniowy oraz program szkolenia dostępne są na stronie Ministerstwa Energii - zobacz.
Rekrutacja na pozostałe, trzy edycje szkolenia, zostanie przeprowadzona w późniejszych terminach.
fot. archiwum portalu.





![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz