Reklama

Najnowsze wiadomości

Strony Partnerskie4 lipca 201614:10

Misja Natura na antenie TVP3 Katowice

Misja Natura na antenie TVP3 Katowice - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Region: Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych zaprasza mieszkańców województwa śląskiego na emisję serialu "Misja Natura" na antenie TVP3 Katowice w każdy piątek o godzinie 18.00 oraz na powtórki w poniedziałki o godz. 21.15. Za nami pierwszy odcinek pt. Góry Stołowe, który został wyemitowany w piątek 1 lipca 2016 r.

Serial Misja Natura to cykl 12-stu odcinków (ok. 23 min. każdy odcinek) realizowanych w konwencji filmów podróżniczo-ekspedycyjnych, którego bohaterowie tropią i odkrywają tajemnice przyrody.  Małgorzata Kosik i Romuald Mikusek w każdym odcinku mają do wykonania specjalną misję, która wiąże się z poznawaniem obszarów Natura 2000. W różnych zakątkach Polski przekonują się, że przynależność cennych przyrodniczo terenów do tej europejskiej sieci przynosi wiele korzyści, m.in. wpływa na promocję regionu i rozwój ekoturystyki.

Szczegółowe informacje o serialu znajdą Państwo na stronie www.misjanatura.serial.fwie.pl.

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kanapkę
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności9 września 202510:46

Radlin: Pobicie podczas dożynek. Sprawcy zatrzymani

Radlin: Pobicie podczas dożynek. Sprawcy zatrzymani - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
KPP Wodzisław Śląski
Reklama
Aktualności9 września 202521:58

MZK ogranicza ulgi dla pasażerów. Od 1 października zapłacą więcej mieszkańcy Wodzisławia, Rybnika i Żor

MZK ogranicza ulgi dla pasażerów. Od 1 października zapłacą więcej mieszkańcy Wodzisławia, Rybnika i Żor - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Od 1 października br. pasażerowie z gmin, które nie finansują komunikacji miejskiej w ramach Międzygminnego Związku Komunikacyjnego (MZK), stracą możliwość korzystania z ulgowych przejazdów. Decyzja dotyczy m.in. mieszkańców Wodzisławia Śląskiego, Rybnika i Żor.

opr. red., źródło: Komunikat prasowy MZK Jastrzębie-Zdrój
Biznes9 września 202521:43

Nie żyje 15-letni piłkarz Odry Centrum

Nie żyje 15-letni piłkarz Odry Centrum - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. FB/Odra Centrum
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności8 września 202513:23

Godów: Małżeńscy jubilaci przykładem dla młodych pokoleń [FOTO]

Godów: Małżeńscy jubilaci przykładem dla młodych pokoleń [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Godów:

Włodarze Gminy Godów spotkali się z jubilatami obchodzącymi w tym i w ubiegłym roku okrągłe jubileusze małżeństwa. Uroczystość odbyła się 3 września w Skrzyszowie.

UG Godów
Aktualności10 września 202512:55

Opublikowano rozkłady jazdy nowych linii Wodzisławskiej Komunikacji Powiatowej

Opublikowano rozkłady jazdy nowych linii Wodzisławskiej Komunikacji Powiatowej - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności8 września 202518:54

Razem bawili się do rytmów bluesa [FOTO]

Razem bawili się do rytmów bluesa [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Aktualności8 września 202510:14

Trwają prace przy przebudowie drogi na osiedlu 1 Maja

Trwają prace przy przebudowie drogi na osiedlu 1 Maja - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. Zarząd Dróg Miejskich w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Aktualności8 września 202518:38

Spacer historyczny po Wilchwach w ramach Biegu Transgranicznej Przyjaźni

Spacer historyczny po Wilchwach w ramach Biegu Transgranicznej Przyjaźni - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. UM Wodzisław Śląski/Latajacy Obiektyw
Reklama
Aktualności9 września 202522:09

V Wilchwiańska Biesiada przyciągnęła tłumy mieszkańców

V Wilchwiańska Biesiada przyciągnęła tłumy mieszkańców - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., fot. FB/Mariusz Blazy
Kultura i Edukacja9 września 202515:33

Robotyka w centrum uwagi. Konferencja w Wodzisławiu Śląskim

Robotyka w centrum uwagi. Konferencja w Wodzisławiu Śląskim - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport9 września 202515:44

Festiwal Sportowy Uczniów na Balatonie już w niedzielę

Festiwal Sportowy Uczniów na Balatonie już w niedzielę - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. ZSP nr 2 w Wodzisławiu Śląskim
Biznes9 września 202515:57

Jak łączyć biznes z działaniami społecznymi? Poniedziałek z Doradcą w Wodzisławiu Śląskim

Jak łączyć biznes z działaniami społecznymi? Poniedziałek z Doradcą w Wodzisławiu Śląskim - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. FB/Cech Rzemieślników i Innych Przedsiębiorców w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.