Gorzyce: Dotacje na inwestycje ekologiczne

Będą dotacje na wymianę źródeł ciepła oraz montaż instalacji źródeł OZE w budynkach mieszkalnych na terenie Gminy Gorzyce
Wójt Gminy Gorzyce informuje o możliwości uzyskania w 2017 roku dofinansowania na realizację inwestycji w następującym zakresie:
- wymiana źródła ciepła na ekologiczne i wysokosprawne urządzenie grzewcze: kocioł węglowy z automatycznym załadunkiem paliwa 5 klasy bez rusztu awaryjnego i elementów umożliwiających jego zamontowanie, kocioł na biomasę 4 lub 5 klasy, kocioł gazowy, kocioł olejowy, pompa ciepła lub inne pod warunkiem wykazania efektu ekologicznego,
- montaż instalacji solarnej pod warunkiem posiadania ekologicznego źródła ciepła,
- montaż instalacji fotowoltaicznej.
Realizacja zadania będzie możliwa po podpisaniu umowy z Gminą i powinna nastąpić w terminie do 31 października 2017 roku.
Wnioski będą realizowane na podstawie kolejności ich składania (dot. daty złożenia kompletnego wniosku). Przyjmowane są w Biurze Obsługi Klienta od dnia 16 sierpnia 2016 roku.
Regulamin, w którym zawarte są szczegółowe informacje oraz druki wniosków można pobrać w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Gminy Gorzyce, ul. Kościelna 15. Znajdują się również w poniższym załączniku.





![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz