Strony Partnerskie10 sierpnia 201611:51
WFOŚiGW w Katowicach udzieli ponad 50 tys. zł dotacji Województwu Śląskiemu

0
Reklama
Region:
UdostępnijKomentuj (0)Zarząd Województwa Śląskiego przyjął uchwałę w sprawie zawarcia umowy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Zgodnie z treścią uchwały, WFOŚiGW w Katowicach udzieli dotacji Województwu Śląskiemu w wysokości 55 250 zł z przeznaczeniem na dofinansowanie zadania pod nazwą „Zachowanie i wzbogacenie różnorodności biologicznej na wybranych obszarach chronionych Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego” realizowanego przez Zespół Parków krajobrazowych Województwa Śląskiego.





![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz