Strony Partnerskie12 sierpnia 201608:20
Certyfikat "EkoLOGICZNA gmina. Ogrzewamy z głową" dla Godowa

0
Reklama
Godów:
Polska Izba Ekologii oraz Platforma Producentów Urządzeń Grzewczych na Paliwa Stałe przyznała Gminie Godów certyfikat pn "EkoLOGICZNA gmina. Ogrzewamy z głową".
Certyfikat przyznano za wspieranie nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań w zakresie ogrzewania na terenie gminy. Organizatorem kampanii jest Platforma Producentów Urządzeń Grzewczych na Paliwa Stałe wraz z Polską Izbą Ekologii. Swoim patronatem kampanię objęli: Ministerstwo Energii, Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla.
Więcej informacji na stronie kampanii TUTAJ.





![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz