Wodzisław: Zmiany w Żłobku Miejskim i przedszkolu nr 18

We wrześniu najmłodsi wodzisławianie wrócą do wyremontowanego budynku Żłobka Miejskiego i Publicznego Przedszkola. W okresie wakacyjnym przeprowadzono tam prace termomodernizacyjne.
Na termomodernizację przeznaczono w sumie 140 tys. zł (40 tys. zł - Żłobek Miejski, 100 tys. zł - PP 18).
Termomodernizacja to nie jedyne zmiany w budynkach żłobka i przedszkola. W żłobku wyremontowano również pralnię - położono nowe kafelki, a także wymieniono wannę i bojler. W przedszkolu zaplanowano następujące działania: remont wejścia tylnego i rampy, założenie balustrady, położenie płytek na posadzce (również od strony frontowej), prace związane z podjazdem dla wózków, prace malarskie w wybranych pomieszczeniach. Dyrektor Przedszkola Publicznego nr 18 Róża Bojda poinformowała, że całość prac zakończy się w ostatnich dniach sierpnia lub na początku września.





![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (1)
Dodaj komentarz