V Seminarium Rynku Nieruchomości

W dniach 8-9 września 2016 roku odbyło się z Złotym Potoku V Seminarium Rynku Nieruchomości organizowane przez Krajową Izbę Gospodarki Nieruchomościami. Uczestnikami Seminarium byli zarządcy nieruchomości z terenu województwa śląskiego.
Przedstawiciele WFOŚiGW w Katowicach: Agnieszka Kowalkowska, Zofia Szostok i Dawid Piosek zaprezentowali możliwości dofinansowania ze środków WFOŚiGW w Katowicach oraz informacje na temat wdrażanego przez Fundusz Poddziałania 1.7.1 Wspieranie efektywności energetycznej w budynkach mieszkalnych w konurbacji śląsko – dąbrowskiej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020.
Główna tematyka V edycji Seminarium Rynku Nieruchomości, w którym wzięło udział ok. 100 prezesów spółdzielni mieszkaniowych i firm zarządzających wspólnotami mieszkaniowymi, obejmowała zagadnienia związane z działaniami energooszczędnymi i możliwościami ich finansowania ze środków unijnych oraz krajowych.





![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz