Godów: Usuń azbest z posesji

Urząd Gminy w Godowie informuje, że podjęto decyzję o aktualizacji "Programu usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Godów na lata 2012-2032".
Celem aktualizacji jest uwzględnienie w programie wszystkich eternitowych pokryć dachowych oraz wyrobów azbestowych, które zostały zdemontowane i zdeponowane na posesji. - Z tego też względu prosi się właścicieli posesji o zgłaszanie w formie pisemnej do Urzędu Gminy Godów (Referat Inwestycji, Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej), budynków pokrytych eternitem i posesji na których zalega stary, zdemontowany azbest z pokryć dachowych z podaniem właściciela nieruchomości i dokładnego adresu – informują urzędnicy.
Pozyskane informacje zostanę przekazane firmie, która jest odpowiedzialna za opracowanie w/w programu. Termin zgłaszania posesji mija z dniem 30 listopada 2016 r.





![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz