Strony Partnerskie30 października 201610:13
Rozmawiali o zagrożeniach ekologicznych z uczniami z Godowa

0
Reklama
Godów:
26 października w Godowie w ramach projektu "Gmina bez SMOGA" odbyło się spotkanie młodzieży z prelegentami z Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS w Rybniku. Janusz Piechoczek i Emil Naglewski wyjaśniali uczestnikom, dlaczego SMOG jest taki groźny oraz jak z nim walczyć.
Młodzi ludzie dowiedzieli się także, że Alarmy Smogowe to inicjatywa społeczna na rzecz walki z niska emisją oraz, że stan zanieczyszczenia powietrza jest na bieżąco monitorowany w miejscowościach, w których zostały zlokalizowane stacje pomiarowe. CRIS z Rybnika jest inicjatorem akcji "Wyjście Smoga" w Rybniku.









![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz