Strony Partnerskie31 października 201612:33
OZEKONFERENCJA. O innowacjach i zrównoważonym rozwoju w miastach

0
Reklama
Region:
Innowacje technologiczne i zrównoważony rozwój w architekturze i w budownictwie - to temat dwudniowej konferencji, którą, 20 i 21 października, w ramach projektu "Edukacja i promocja w zakresie OZE na pograniczu polsko-czeskim" zorganizowali wspólnie Miasto Racibórz i raciborska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, Wyższa Szkoła Górnicza - Uniwersytet Techniczny w Ostrawie oraz Raciborska Izba Gospodarcza. Była to już czwarta OZEkonferencja gromadząca naukowców, przemysłowców i samorządowców z całego regionu. W ramach cyklu Nasz Wodzisław - Nasza Ekologia zapraszamy na krótkie podsumowanie współorganizatorów i uczestników
m.naszwodzislaw.com - zobacz TUTAJ





![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.