Strony Partnerskie7 listopada 201607:56
Podziękowania dla Funduszu

0
Reklama
Region:
Podziękowania na ręce Prezesa Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach - Andrzeja Pilota złożyli Prezesi Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Katowicach Pan Andrzej Malara, Robert Potucha oraz Radny Miasta Katowice Pan Józef Zawadzki za zaangażowanie i współpracę przy realizacji inwestycji "Rozbudowa Zakładu Odzysku i Unieszkodliwiania Odpadów w Katowicach.
Etap I: Modernizacja instalacji do biologicznego przetwarzania odpadów organicznych". Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach wsparł tą inwestycję pożyczką w kwocie 22.350.000,00 zł.








![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz