Zakończony nabór wniosków o dofinansowanie w ramach poddziałania 1.7.1

31 października br. zakończył się nabór wniosków o dofinansowanie w ramach poddziałania 1.7.1 Wspieranie efektywności energetycznej w budynkach mieszkalnych w konurbacji śląsko-dąbrowskiej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020.
Konkurs ogłosił WFOŚiGW w Katowicach, który pełni funkcję Instytucji Wdrażającej dla działania 1.7 Kompleksowa likwidacja niskiej emisji na terenie konurbacji śląsko-dąbrowskiej w ramach I osi priorytetowej: Zmniejszenie emisyjności gospodarki POIiŚ na lata 2014- 2020. O dofinansowanie w ramach tegoż poddziałania mogą ubiegać się spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe oraz porozumienia wspólnot mieszkaniowych, które planują wykonanie głębokiej kompleksowej modernizacji energetycznej wielorodzinnych budynków mieszkalnych (działania termoizolacyjne budynków; budowa lub przebudowa wewnętrznych instalacji odbiorczych – na potrzeby centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej; w powiązaniu z przyłączeniem do miejskiego systemu ciepłowniczego).
Do WFOŚiGW w Katowicach, który pełni funkcję Instytucji Wdrażającej w ramach I osi priorytetowej: Zmniejszenie emisyjności gospodarki dla działania 1.7 Kompleksowa likwidacja niskiej emisji na terenie konurbacji śląsko- dąbrowskiej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014- 2020, wpłynęło 112 wniosków o dofinansowanie od spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych z terenu Subregionu Centralnego województwa śląskiego na łączną kwotę dofinansowania ponad 116 mln złotych. Trwa ocena formalna projektów.





![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz