Strony Partnerskie15 listopada 201608:44
Spotkania z przedstawicielami subregionów

0
Reklama
Region:
UdostępnijKomentuj (0)W dniach 7-8 listopada w siedzibie WFOŚiGW w Katowicach odbyły się spotkania z przedstawicielami Subregionu Północnego, Południowego i Zachodniego województwa śląskiego, dotyczące możliwości zagospodarowania środków finansowych w ramach Poddziałania 1.7.2 i 1.7.3 I Osi priorytetowej POIiŚ na lata 2014-2020,dla którego Fundusz pełni funkcję Instytucji Wdrażającej, w przypadku wystąpienia potencjalnych oszczędności.Przedstawiciele Funduszu przekazali uczestnikom informacje o planowanych zasadach udzielania wsparcia ze środków Działania 1.7 kierowanego do przedsiębiorstw ciepłowniczych.





![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz