Strony Partnerskie18 listopada 201608:43
Śląskie bez smogu. Jak to zrobić?

0
Reklama
Region:
WFOŚiGW w Katowicach zaprasza na konferencję "Śląskie bez smogu. Jak to zrobić?" w ramach akcji społecznej "Oddychać po ludzku", która odbędzie się w piątek, 25 listopada o godz. 13.00 w Parku Naukowo Technologicznym Euro-Centrum przy ul. Ligockiej 103 w Katowicach.
W debacie udział wezmą m.in.:
- Wojciech Saługa, Marszałek Województwa Śląskiego
- Kamil Wyszkowski - Dyrektor Global Compact w Polsce
- Andrzej Pilot - Prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach
- profesor Andrzej Lekston ze Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu.
- Tadeusz Sadowski Śląski Wojewódzki Inspektor Ochrony Środowiska w Katowicach
Wstęp wolny, obowiązuje rejestracja. Link do formularza rejestracyjnego: https://goo.gl/forms/thRzAxU5kxSwnMJD3






![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz