Strony Partnerskie13 grudnia 201610:41
Kontrole palenisk w Wodzisławiu. Do tej pory wystawiono sześć mandatów karnych

1
Reklama
Wodzisław Śląski:
Od kilku tygodni w Wodzisławiu Śląskim straż miejska przeprowadza wyrywkowe kontrole czym palimy w piecu. Do tej pory skontrolowano 207 domów, w sześciu przypadkach wystawione zostały mandaty karne.
- Większość instalacji, które były kontrolowane, to w dużej mierze instalacje opalane drewnem i flotem, to tak naprawdę pokazuje jak jest to poważna skala, szczególnie, że na dzień dzisiejszy tego typu paliwa są dozwolone na Śląsku - podsumował pierwsze tygodnie akcji prezydent Mieczysław Kieca.
Strażnicy miejscy dziennie sprawdzą minimum 10 kotłowni. Wyrywkowe kontrole palenisk towarzyszą kampanii "Zdemaskuj Smog".





![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (1)
Dodaj komentarz