Jesteś zainteresowany podłączeniem domu do sieci gazowniczej? Wypełnij ankietę

Urząd Gminy w Gorzycach chce sprawdzić ile mieszkańców zainteresowanych jest podłączeniem domów do sieci gazowniczej. Urzędnicy proszą o wypełnienie ankiety.
- Za nami dwa spotkania w Czyżowicach i w Rogowie z przedstawicielami spółki gazowniczej w temacie dalszego gazyfikowania gminy i wykonywania indywidualnych przyłączy - informują urzędnicy. Im więcej będzie chętnych - tym większe szanse na rozbudowę sieci. - Osoby zainteresowane tematem prosimy o wypełnienie ankiety i odesłanie jej do Urzędu Gminy - dodają. Ankieta znajduje się TUTAJ. Urzędnicy proszą, aby formularze dostarczać do 15 marca.
Należy także dodać, że na 14 marca zaplanowano kolejne spotkanie w sprawie gazyfikacji. Tym razem odbędzie się w przedszkolu w Turzy Śląskiej (ul. Ligonia 4c), początek godzina 18.00.
fot. archiwum portalu.





![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)





Komentarze (0)
Dodaj komentarz