Strony Partnerskie9 maja 201708:43
Uczniowie ZSP nr 4 posadzili 70 jubileuszowych drzew

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
Przy budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 pojawiły się nowe nasadzenia. Stało się to za sprawą uczniów placówki, którzy w ostatni piątek kwietnia, pomimo niekorzystnej aury, uczestniczyli w sadzeniu 70 z 760 jubileuszowych drzew. Tym samym włączyli się oni w obchody 760-lecia Wodzisławia Śląskiego.
W akcję #760kgNA760lat zaangażowały się osoby uczęszczające do klasy VI ZSP nr 4. Sadzonki zostały przekazane placówce przez Urząd Miasta Wodzisławia Śląskiego. Przed działaniami w ZSP nr 4, w różnych miejscach w mieście zasadzono łącznie ok. 300 nowych drzew, informowaliśmy o tym TUTAJ. Jubileuszowa akcja potrwa najbliższych kilka tygodni. Dzięki pracownikom Służb Komunalnych Miasta, miasto i mieszkańcy posadzą wspólnie 760 drzew.
























![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz