Trwa termomodernizacja budynku SP nr 3

Właśnie trwa gruntowny remont budynku Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II. Referat Inwestycji Miejskich i Budownictwa poinformował, że docieplono już dach, a w trakcie jest wymiana stolarki okiennej.
Zadanie dotyczące inwestycji w SP nr 3 obejmuje: docieplenie ścian z uwzględnieniem umieszczenia logo szkoły na wskazanej elewacji, osuszanie piwnic, wymianę parapetów i części stolarki okiennej i drzwiowej oraz ocieplenie dachu. W planach są roboty wykończeniowe: malarskie i posadzkarskie, licowanie ścian. Wymienione zostaną ponadto instalacje: odgromowa, c.o. i elektryczna. Rozdzielona zostanie też kanalizacja sanitarna i deszczowa.
Za prace odpowiada rybnicka firma REMONT-EX. Koszt inwestycji określono na 3 712 492,82 zł brutto. Termin zakończenia robót został wyznaczony na 31 sierpnia 2018 r.



































![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz