Strony Partnerskie13 stycznia 201509:16

Rekordowy bieg Eko-Cross po Ziemi Pietrowickiej

Rekordowy bieg Eko-Cross po Ziemi Pietrowickiej - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Region:

W zdrowym ciele zdrowy duch. Na starcie trzeciej edycji stawiło się 167 biegaczy, którzy mieli do pokonania 10-kilometrową trasę. Celem biegu była popularyzacja biegania jako najprostszej formy podnoszenia sprawności fizycznej oraz promocja przyrodniczych uroków Ziemi Pietrowickiej. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal, a zwycięzcy poszczególnych kategorii puchary i nagrody rzeczowe. Najlepszym w kategorii Open okazał się Piotr Pałka z Olsztyna, który pokonał trasę w czasie 34:14. Drugie miejsce zajął Tomasz Marcinek z Katowic, natomiast na trzecim miejscu uplasował się Jan Kadłuczka z Krapkowic.