Strony Partnerskie23 marca 201511:06
Dofinansowanie dla organizatorów konferencji ekologicznych

0
Reklama
Region:
Rozstrzygnięto nabór prowadzony w ramach priorytetu 3.1 – Seminaria, sympozja i konferencje z zakresu ochrony środowiska i gospodarki wodnej. Celem naboru jest wybór i dofinansowanie zadań z zakresu edukacji ekologicznej ludzi dorosłych, polegających na organizacji seminariów, sympozjów i konferencji promujących ochronę środowiska naturalnego, upowszechniających wyniki badań naukowych, prezentujących aktualne problemy współczesnej ekologii itp.
W ramach naboru dofinansowano 4 wnioski na łączną kwotę do 32 000,00 zł - zobacz


















![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)










Komentarze (0)
Dodaj komentarz