Strony Partnerskie11 maja 201516:38
Dzień Strażaka w OSP Ożarowice

0
Reklama
Polska:
Uroczyste obchody 70. rocznicy zakończenia II wojny światowej, połączone z Dniem Strażaka odbyły się 9 maja w gminie Ożarowice. W wydarzeniu tym uczestniczył Andrzej Pilot – Prezes Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.
W krótkim przemówieniu prezes katowickiego Funduszu złożył najserdeczniejsze życzenia wszystkim strażakom oraz kombatantom wojennym obecnym na obchodach. Andrzej Pilot podkreślił bardzo duży wkład Ochotniczych Straży Pożarnych w życie kulturalne gmin i podziękował za niesioną co dzień pomoc. WFOŚiGW w 2014 roku dofinansował zakup 2 ciężkich samochodów ratowniczo-pożarniczych, 18 średnich samochodów ratowniczo-pożarniczych i 5 lekkich samochodów pożarniczych.


















![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)










Komentarze (0)
Dodaj komentarz