PWSZ Racibórz i Politechnika Śląska zacieśniają współpracę

Bliska współpraca z Politechniką Śląską realizowana jest od początku istnienia Instytutu Architektury w Raciborzu.
W dniu 22 czerwca b.r. w murach Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej podczas spotkania władz WA Dziekana Prof.dr hab. inż. arch. Klaudiusza Frossa , prodziekan d.s. Infrastruktury i Organizacji dr hab. inż. arch. Katarzyny Ujmy-Wąsowicz, prof. Pol.Śl. oraz Dyrektor Instytutu Architektury PWSZ w Raciborzu dr inż. arch. Joanny Sokołowskiej Moskwiak, Prof. PWSZ omówiono dalsze działania na rzecz zacieśnienia wieloletniej współpracy pomiędzy naszymi Uczelniami.
Uzupełnieniem kształcenia będzie oferta zajęć ponadprogramowych, opartych na współdziałaniu z kołami naukowymi Politechniki Śląskiej oraz instytucji z otoczenia społeczno-gospodarczego z rejonu Śląska oraz współorganizacja wydarzeń, wspieranie akcji promocyjnych i informacyjnych prezentujących dorobek studentów oraz kadry akademickiej oraz stworzenie technicznych warunków do upowszechniania wiedzy i dorobku obu uczelni.

![Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17027417431687677919monter_tauron_dystrybucja_instalujacy_inteligentny_licznik--.jpg)







![Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_178211830163-942106-.jpg)







Komentarze (0)
Dodaj komentarz