Strony Partnerskie30 października 202320:10
Śląski Dyplom Roku dla studentów Architektury ANS w Raciborzu

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
Podczas XXIII Gali Architektura Roku 2023 r. poznaliśmy laureatów konkursu na najlepsze prace dyplomowych z dziedziny architektury wykonane na śląskich uczelniach w bieżącym roku akademickim.
Konkurs jest organizowany co roku przez Stowarzyszenie Architektów Polskich (SARP) oddział Katowice oraz Śląską Okręgową Izbą Architektów (ŚLOIA) we współpracy z Zarządem Województwa Śląskiego. Nagrodę za pracę dyplomową pt. BIOPHILIC DESIGN – PROJEKT BUDYNKU WIELORODZINNEGO otrzymała inż. arch. Marta Tambor na zdj. (promotor: dr inż. arch. Wiesław Olejko), a wyróżnienie za pracę DZIECIĘCY LAS MARZEŃ – ZIELONE OSIEDLE RODZIN ZASTĘPCZYCH W RACIBORZU otrzymała inż. arch. Dominika Kalemba (promotor: dr inż. arch. Henryk Zubel prof ANS).







![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany