Strony Partnerskie13 kwietnia 201714:18
Przychodnia w Radlinie w nowej odsłonie

1
Reklama
Radlin:
Powiatowy Zakład Zarządzania Nieruchomościami w Wodzisławiu Śląskim zakończył termomodernizację budynku ośrodka zdrowia w Radlinie przy ul. Orkana 8.
W ramach inwestycji dokonano częściowej wymiany stolarki okiennej i drzwiowej, wykonano ocieplenie stropów oraz ścian zewnętrznych, zmodernizowano pomieszczenia wymiennikowni ciepła, a także przebudowano instalację centralnego ogrzewania. Przy okazji z elewacji obiektu usunięto tablice informacyjne i reklamy, które przeniesiono na konstrukcję wolnostojącą. Dzięki temu zabiegowi obiekt jest nie tylko bardziej ekologiczny, ale też i bardziej estetyczny. Koszt zadania zamknął się w kwocie nieco ponad 387 tys. zł i w całości został poniesiony z budżetu Powiatu Wodzisławskiego.







![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (1)
Dodaj komentarz