Miasto i mieszkańcy posadzą 760 jubileuszowych drzew

Wszystkie z drzew posadzone zostaną w ciągu kolejnych miesięcy. Pierwsze nasadzenia będą miały miejsce na Wilchwach, w poniedziałek, 24 kwietnia o godz. 12:30. Kolejne zaplanowano na ten sam dzień, na godz. 14:00. Tym razem do akcji będzie można przyłączyć się w Parku Miejskim. We wtorek, 25 kwietnia, ok. godz. 10:00 sadzenie odbędzie się na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki.
Przyłączenie się do wszystkich wydarzeń rozpoczynających #760drzewNA760lat zapowiedzieli uczniowie wodzisławskich szkół.
Do wzięcia udziału w najnowszej, miejskiej akcji jubileuszowej gorąco zapraszam naszych mieszkańców, szczególnie tych, dla których ważne jest dobro środowiska. Wspólne sadzenie 760 nowych drzew w różnych miejscach Wodzisławia Śląskiego to wyjątkowy sposób na to, by uczcić 760-lecie istnienia miasta i razem świętować rok jubileuszowy. Tak też tworzymy Wodzisław! - mówi prezydent miasta Mieczysław Kieca.
W sprawie akcji #760drzewNA760lat można kontaktować się z Biurem Prezydenta Miasta (tel. 513 103 014).





![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz