Strony Partnerskie31 października 201410:30
Ekolaur - Gmina Gorzyce przyjazna środowisku

0
Reklama
Gorzyce:
W dniu 29 października 2014 r. w Kinoteatrze Rialto w Katowicach odbyła się uroczysta gala wręczenia Ekolaurów 2014, której organizatorem była Polska Izba Ekologii.
Gmina Gorzyce w tegorocznej, 13 edycji tego konkursu, otrzymała Ekolaur w kategorii: Gmina przyjazna środowisku za przedsięwzięcie „Zielona i przyjazna Gmina Gorzyce” .
Ta nagroda to ukoronowanie dotychczasowych działań ekologicznych prowadzonych przez gminę przez ostatnie lata. Należy jednak podkreślić, iż nagroda to także zasługa mieszkańców gminy, którzy w dużej mierze przyczynili się do tego sukcesu. Gdyby nie byli zainteresowani działaniami, efektów by nie było.
W imieniu Wójta Gminy Gorzyce, Ekolaur odebrała Izolda Gajowska- Kierownik Referatu Gospodarki Komunalnej.





![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz