Reklama

Najnowsze wiadomości

Strony Partnerskie22 marca 202209:30

Fundacja EDUARTE i raciborska PWSZ wsparły Ukrainę

Fundacja EDUARTE i raciborska PWSZ wsparły Ukrainę - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Region:

Raciborska uczelnia znalazła się wśród instytucji, które za pośrednictwem Fundacji EDUARTE wsparły walczącą Ukrainę. Na wschód trafił tir darów.

- Wasze ogromne serca dotarły do przyjaciół z Ukrainy, dostałyśmy informację, że część z paczek (głównie medyczna) jest już w Kijowie - informuje fundacja. - To naprawdę świetna wiadomość. Udało nam się dotrzeć z pomocą tam, gdzie najbardziej teraz na nią czekają. Zastanawiacie się pewnie, czy udało się nam tira zapakować po sam dach. Nie byliśmy przy zamknięciu klap, ale chęci pomocy, dobroci było niesamowicie dużo. Dary zbierali wszyscy - Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Wodzisławiu Śląskim, Przedszkole Interactive Kids i Żłobek Planeta Maluchów z Żor, PWSZ w Raciborzu, Parafia Wrębowa, Stomatologia Andrzej Twardzik ,Firma transportowa NEROSPED, Piotr Kotas Arranżer Studio, mieszkańcy Radlina i okolic, rodziny kursantów Akademii Eduarte, którzy przynosili rzeczy bezpośrednio do nas a także zbierali w swoich miejscach pracy, przyjaciele i wolontariusze naszej Fundacji, nasze rodziny, przyjaciele przyjaciół - czyli całe mnóstwo ludzi o wielkich sercach. Zbiórkę prowadziła również firma transportowa KING Pellet z Radlina, która zorganizowała transport. Dziękujemy Wam najpiękniej jak potrafimy - dodaje fundacja.

Autor: Materiał nadesłany, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kieliszek
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności16 marca 202612:35

Dom z dużą działką na sprzedaż w dzielnicy Wilchwy

Dom z dużą działką na sprzedaż w dzielnicy Wilchwy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Biuro Kultury i Promocji
Reklama
Sport15 marca 202615:04

Decydująca końcówka w Nędzy. Tobiasz Wodecki bohaterem Silesii [FOTO]

Decydująca końcówka w Nędzy. Tobiasz Wodecki bohaterem Silesii [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Lubomia:

W sobotnim meczu klasy okręgowej kibice zgromadzeni na stadionie w Nędzy obejrzeli spotkanie pełne walki, emocji i zwrotów akcji. W starciu LKS 1908 Nędza z LKS Silesia Lubomia nie zabrakło ostrych starć, dwóch czerwonych kartek oraz bramek, które ostatecznie przesądziły o zwycięstwie gości.

Oskar Tomeczek
Aktualności15 marca 202622:35

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Podczas weekendu kibice nie mogli narzekać na brak sportowych emocji. Grali piłkarze od II ligi do C klasy Podokręgu Racibórz. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Reklama
Reklama
Aktualności16 marca 202610:32

Zwiększy się bezpieczeństwo podróżnych na stacji kolejowej w Olzie

Zwiększy się bezpieczeństwo podróżnych na stacji kolejowej w Olzie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: PKP PLK, fot. bazakolejowa.pl
Reklama
Aktualności16 marca 202611:15

Zmiany na linii 53 Wodzisławskiej Komunikacji Powiatowej

Zmiany na linii 53 Wodzisławskiej Komunikacji Powiatowej - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Kultura i Edukacja16 marca 202615:08

Tradycja i smak Wielkanocy w Czyżowicach. Pokaz Stołów KGW przyciągnął tłumy [FOTO]

Tradycja i smak Wielkanocy w Czyżowicach. Pokaz Stołów KGW przyciągnął tłumy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Gorzyce:

W niedzielę, 15 marca 2026 roku w Ośrodku Kultury w Czyżowicach odbył się barwny i pełen tradycji Pokaz Stołów Wielkanocnych Kół Gospodyń Wiejskich. Wydarzenie zgromadziło aż 22 reprezentacje KGW z regionu, które zaprezentowały zarówno regionalne potrawy świąteczne, jak i rękodzieło oraz wielkanocne dekoracje. Patronat nad imprezą objął starosta powiatu wodzisławskiego, Leszek Bizoń.

opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.