Reklama

Najnowsze wiadomości

Strony Partnerskie26 września 202317:04

Rozwiń Skrzydła z Filologią w Raciborzu! Studiuj język niemiecki!

Rozwiń Skrzydła z Filologią w Raciborzu! Studiuj język niemiecki! - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Zapraszamy do zanurzenia się w świat języka i kultury niemieckiej w Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu! Jeśli marzysz o płynnym posługiwaniu się językiem Goethego, Schillera i Einsteina, pragniesz dogłębnie poznać kulturę krajów niemieckojęzycznych oraz zdobyć umiejętności niezbędne w dzisiejszym świecie biznesu, to nasz kierunek filologii - język niemiecki jest stworzony właśnie dla Ciebie! Odkryj z nami, jak fascynująca i wciągająca może być nauka języka niemieckiego i jakie drzwi otworzy przed Tobą biegłość w tym języku.

Doświadczona kadra i autentyczne doświadczenie językowe

Studia na kierunku Filologia, specjalność język niemiecki, to gwarancja nauki pod okiem doświadczonej kadry. Współpracujemy z native speakerami, dzięki czemu możesz poznawać język w najbardziej autentyczny sposób.

Aktywna nauka pełna praktyki

W Akademii stawiamy na aktywne metody nauczania. Jesteśmy świadomi, że język to nie tylko słowa, ale i kultura, dlatego kładziemy nacisk na poznawanie kultury krajów niemieckojęzycznych. W trakcie studiów odbywają się wycieczki do Niemiec oraz wymiany w ramach programu Erasmus. Masz więc szansę zobaczyć z bliska kulturę i życie w krajach niemieckojęzycznych.

Rozwijaj się w różnych kierunkach

Po pierwszym semestrze będziesz mógł wybrać jeden z dwóch modułów specjalnościowych: komunikacja w biznesie lub przekład specjalistyczny. W trakcie studiów będziesz miał także okazję do odbycia sześciomiesięcznego programu praktyk, by zdobyć doświadczenie zawodowe.

Bezpłatne studia - inwestycja w przyszłość

Tak, dobrze czytasz! Studia na kierunku Filologia w Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu są całkowicie bezpłatne. To doskonała inwestycja w Twoją przyszłość zawodową, bez obciążenia kieszeni. Wiedza to skarb, który z nami zdobędziesz bez dodatkowych kosztów.

Elastyczny grafik dla osób dorosłych

Jeśli jesteś osobą dorosłą i chciałbyś rozwijać swoją karierę zawodową, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Zajęcia odbywają się po południu, co umożliwia ich połączenie z pracą czy innymi obowiązkami. Filologia na Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu to nie tylko nauka języka, ale przede wszystkim pasja i doświadczenie. Jeśli chcesz połączyć naukę z praktyką i rozwijać się na wielu płaszczyznach - nie zwlekaj! Zostań częścią naszej społeczności i odkryj świat języka niemieckiego z nami! Zapisz się online na www.akademiarac.edu.pl To już ostatni moment!

Autor: ANS, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kanapkę
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Aktualności15 lipca 202417:15

Przerwa technologiczna na Mancie do 28 lipca

Przerwa technologiczna na Mancie do 28 lipca - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
wodzislaw-slaski.pl / fot. MOSiR "CENTRUM"
Aktualności15 lipca 202417:19

Zapoznaj się z harmonogramami wywozu odpadów

Zapoznaj się z harmonogramami wywozu odpadów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
wodzislaw-slaski.pl / fot. freepik.com
Reklama
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.