Monika Lewczuk gwiazdą Dni Gminy Godów

Znamy już gwiazdę tegorocznych Dni Gminy Godów. Podczas imprezy, która odbędzie się w sobotę 24 czerwca na kompleksie sportowo - rekreacyjnym w Godowie wystąpi Monika Lewczuk. Artystka znana jest z wielu utworów, ostatnio gościnie występuje w piosence Libre Alvaro Solera.


![Gdzie należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [LISTA LOKALIZACJI] Gdzie należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [LISTA LOKALIZACJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1725185375dsc-0115-2-1-.jpg)














![Nędza skuteczna i bezlitosna. Pewny wynik w starciu z Płomieniem [FOTO] Nędza skuteczna i bezlitosna. Pewny wynik w starciu z Płomieniem [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781466345photo-53-z-90-.jpg)

















Komentarze (0)
Dodaj komentarz