Spotkanie w sprawie hałdy już 12 czerwca

Od dłuższego czasu wszystkich martwi problem rozbiórki rydułtowskiej hałdy. Kwestia rozbiórki „Szarloty” i konsekwencji z tym związanych to sprawa, która wzbudza wielkie zainteresowanie wśród wszystkich mieszkańców.
- Informujemy, iż w związku z tym palącym problemem - 12 czerwca (poniedziałek) o godzinie 16:30 w Rydułtowskim Centrum Kultury "Feniks" odbędzie się spotkanie dla mieszkańców - mówią urzędnicy. Na spotkaniu przedstawiona zostanie opinia ekspercka dotycząca wygaszania zapożarowania na zwałowisku odpadów wydobywczych.



![Pracownicy służb społecznych uhonorowani [FOTO] Pracownicy służb społecznych uhonorowani [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_176371980920251119-142034-.jpg)











![Kulinarne arcydzieła. Za nami Śląska Jesień Kulinarna [FOTO] Kulinarne arcydzieła. Za nami Śląska Jesień Kulinarna [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1763723805jesien-kulinarna-ekonomik-.jpg)

![Wyjazdowe zwycięstwo Startu Mszana w ostatnim meczu rundy jesiennej [FOTO] Wyjazdowe zwycięstwo Startu Mszana w ostatnim meczu rundy jesiennej [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1763764308gre02110-.jpg)



Komentarze (1)
Dodaj komentarz