Telegraf16 lipca 201909:48
Burmistrz Rydułtów ogłosił przetarg na sprzedaż nieruchomości

0
Reklama
Rydułtowy:
Burmistrz Miasta Rydułtowy ogłosił ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej.
Nieruchomość jest własnością miasta i położona jest w Rydułtowach przy ulicy Urbana. UM Rydułtowy zwraca się z prośbą do chętnych, chcących wziąc udział w przetargu o zapoznanie się z pełną treścią ogłoszenia oraz warunkami przetargu, które dostępne są po kliknięciu w jeden z poniższych linków.
Ogłoszenia o przetargu - TUTAJ.
Warunki przetargu - TUTAJ.

![Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [LISTA LOKALIZACJI] Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [LISTA LOKALIZACJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1725185375dsc-0115-2-1-.jpg)






![Radiowóz policji autostradowej na drogach naszego regionu. Wpadka kierowcy audi z SWD [WIDEO] Radiowóz policji autostradowej na drogach naszego regionu. Wpadka kierowcy audi z SWD [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1775908256zrzut-ekranu-2026-04-11-o-13-42-17-.jpg)
![Z Tajlandii do Chałupek: Kultowe Fiaty i Polonez tłumnie powitane w ojczyźnie [FOTO i WIDEO] Z Tajlandii do Chałupek: Kultowe Fiaty i Polonez tłumnie powitane w ojczyźnie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1775907380dsc-1966-.jpg)


Komentarze (0)
Dodaj komentarz