Reklama

Najnowsze wiadomości

Telegraf8 maja 202419:53

Supermodel inspirowany Sokołem Millenium wylądował w Gliwicach

Supermodel inspirowany Sokołem Millenium wylądował w Gliwicach - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Od 11 maja 2024, na Największej w Europie Wystawie Budowli z Klocków LEGO® w Europie Centralnej w Gliwicach, pojawi się NOWY, niezwykły SUPERMODEL. Ogromny, liczący blisko 7 metrów długości i 4 metry szerokości, pojazd inspirowany Sokołem Millennium™, kultowym statkiem kosmicznym Sagi Gwiezdne Wojny.

Zbudowany z ponad 1 200 000 klocków LEGO®, majestatyczny model z Gwiezdnej Sagi przyciąga uwagę od pierwszego spojrzenia. Jego imponująca skala oraz wierność względem oryginału sprawiają, że jest on niezaprzeczalnie centralnym punktem Wystawy. „Ta niezwykła replika wykonana z ponad miliona klocków to hołd dla kultowego statku kosmicznego, który zdobył serca milionów widzów na całym świecie. Nasz nowy model nie tylko przywraca go do życia, ale także umożliwia zwiedzającym odkrycie każdego szczegółu, który sprawia, że Sokołowi Milenium™ towarzyszy aura legendy” – mówi Rafał Szymański organizator Wystawy.

Największa w Europie Wystawa Budowli z Klocków w Gliwicach kontynuuje tradycję przyciągania miłośników sztuki klockowej oraz fanów popkultury, oferując im niezapomniane doświadczenie i inspirując do własnych kreatywnych wyzwań. Sokół Milenium™ to jedna z wielu perełek prezentowanych na tej fascynującej wystawie, która zachęca do odkrywania magii i możliwości klocków LEGO®.

Na ponad 2000 m² przestrzeni wystawowej, można zobaczyć ponad 100 niesamowitych makiet i modeli, a wśród nich wpisaną do Księgi Rekordów GUINNESSA rekonstrukcje Katedry Notre-Dame, bohaterów filmów i bajek, figury gwiazd muzyki i sportu oraz przenieść się w magiczny i kolorowy podwodny świat, dzięki największej na świecie rafie koralowej z klocków LEGO®.

Wystawa Budowli z Klocków LEGO® w Gliwicach to nie tylko okazja do podziwiania imponujących modeli, ale także idealne miejsce do spędziecia wspólnego czasu dla rodzin, grup szkolnych i wszystkich, którzy chcą zanurzyć się w kreatywnym świecie zbudowanym z klocków. Specjalnie wydzielona strefa zabawy klockami o powierzchni 400m² zapewnia możliwość doświadczenia magii tworzenia i pasji budowania.

Z powodu niezbędnych prac związanych z instalacją nowego modelu, Wystawa będzie zamknięta dla zwiedzających w dniach 9 i 10 maja 2024.

Autor: Wystawa Budowli z Klocków Lego , redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności30 czerwca 202510:00

Odszedł człowiek służby. Druh Rajmund Menżyk na wiecznej warcie

Odszedł człowiek służby. Druh Rajmund Menżyk na wiecznej warcie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: OSP Radlin II
Reklama
Aktualności30 czerwca 202510:54

Rozmowa o przyszłości dzielnicy. Spotkanie prezydenta z mieszkańcami

Rozmowa o przyszłości dzielnicy. Spotkanie prezydenta z mieszkańcami - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., fot. UM Wodzisław Śląski
Aktualności30 czerwca 202513:07

Szpital powiatowy z kolejnym umorzeniem pożyczki

Szpital powiatowy z kolejnym umorzeniem pożyczki - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności30 czerwca 202512:31

ABC bezpiecznych wakacji 2025

ABC bezpiecznych wakacji 2025 - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
KWP Katowice, fot. pexels.com/Alex P
Reklama
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.